مجله زیبایی و سلامت
0

واکنش خانه ای بی به تکذیب گم شدن پانسمان بیماران پروانه‌ای

بازدید 1

واکنش خانه ای بی به تکذیب گم شدن پانسمان بیماران پروانه‌ای

واکنش خانه ای بی به تکذیب گم شدن پانسمان بیماران پروانه‌ای

ایسنا نوشت: مدیرعامل خانه ای‌بی در واکنش به پاسخ وزارت بهداشت به ماجرای "مفقود شدن ۲۵۰۰ کیلو از پانسمان بیماران پروانه‌ای و تکذیب این موضوع"، گفت: ما قریب به یک سال است که صحبت می‌کنیم و وزارت بهداشت به ما جوابی نداده است.

حمیدرضا هاشمی گلپایگانی در واکنش به پاسخ وزارت بهداشت به ماجرای گم شدن ۲۵۰۰ کیلو از پانسمان بیماران پروانه‌ای و تکذیب این موضوع"، گفت: ما قریب به یک سال است که صحبت می‌کنیم و وزارت بهداشت به ما جوابی نداده است. در تیرماه ۱۴۰۰ بنده در کمیسیون بهداشت مجلس حاضر شدم و تمام مسئولان غذا و دارو از جمله خانم زهره زرین کلاه که جوابیه وزارت بهداشت به نقل از وی منتشر شده است نیز حضور داشتند اما نتوانستند در حضور اعضای کمیسیون بهداشت عدد و رقمی از تعداد پانسمان‌ها بگویند.

وی مدعی شد: من ادعا می‌کنم ۲۵۰۰ کیلو پانسمان در هاله‌ای از ابهام است، اگر من اشتباه می‌گویم علیه من در دادگاه اقامه دعوا کنند و قاطعانه عرض می‌کنم ۲۵۰۰ کیلو پانسمانی که مفقود شده یا از طریق خانه ای‌بی درز کرده و به بیرون رفته یا از طریق وزارت بهداشت؛ اگر از خانه ای‌بی به بیرون درز کرده من را بازخواست کنند و اگر که از طریق وزارت بهداشت بوده، جوابگو باشند.

هاشمی گلپایگانی ادامه داد: اگر می‌گویند این پانسمان‌ها مفقود نشده است، اعلام کنند ۲۵۰۰ کیلو کجاست و در چه انباری نگهداری می‌شود و تاریخ مصرفش تا کی ادامه دارد؟ اگر در پایان ۱۴۰۰ به من بگویند شما بیا و این پانسمان‌ها را بگیر، تاریخ مصرف پانسمان‌ها گذشته باشد یا رو به اتمام باشد به درد بیماران ما نمی‌خورد. تنها جایی که مرجع رسیدگی به این کار است خانه ای‌بی است. حداقلش بگویند این تعداد پانسمان وجود دارد و تاریخ اعتبار آن را نیز به ما بگویند تا ما برنامه‌ریزی کنیم.

وی با رد پاسخ وزارت بهداشت گفت: کمیسیون بهداشت مجلس، دو نفر را مامور کرده به این کار رسیدگی کنند و از انبار ما بازدید کردند و من توضیح دادم. از انبار وزارت بهداشت هم بازدید کنند و توضیحات آن‌ها را بشنوند.

به گزارش ایسنا، مدیرعامل خانه ای‌بی ادعا کرده بود که ۲۵۰۰ کیلو پانسمان اهدایی یونیسف به بیماران پروانه‌ای مفقود شده است و خواستار ورود قوه قضاییه به این موضوع شده بود، این ادعا توسط رئیس اداره ملزومات پزشکی وزارت بهداشت تکذیب شد.

۲۳۵۲۳۳

مقاله اصلی

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.