مجله زیبایی و سلامت
0

هزینه درمانی بیماران نادر در بودجه ۱۴۰۱

بازدید 1

هزینه درمانی بیماران نادر در بودجه ۱۴۰۱

هزینه درمانی بیماران نادر در بودجه ۱۴۰۱

مهر نوشت: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در جلسه‌ای با حضور رئیس مجلس مقرر شد در بودجه ۱۴۰۱ هزینه مورد نیاز برای پوشش درمانی بیماران نادر در نظر گرفته شود.

حجت الله عبدالملکی درباره تصمیمات گرفته شده برای کمک به بیماران نادر در جلسه مشترک با رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: این جلسه برای کمک به بیماران نادر برگزار شد و ضمن تحت پوشش قرار گرفتن بیماران نادر در بودجه ۱۴۰۱، برای ماه‌های باقیمانده ۱۴۰۰ هم مقرر شد در شورای عالی بیمه مسئله پوشش بیمه‌ای درمان این بیماران در دستور قرار بگیرد و پوشش بیمه‌ای این بیماران قطعاً افزایش پیدا خواهد کرد.

وی گفت: هر تصمیمی که شورای عالی بیمه در هر حدی برای پوشش هزینه‌های درمانی بیماران نادر در نظر بگیرد در سازمان تأمین اجتماعی حتماً اجرا خواهیم کرد.

عبدالملکی خاطرنشان کرد: سازمان بهزیستی را موظف کردیم تا شرایط تحت حمایت قرار دادن بیماران نادر بویژه افرادی که نیاز به توانبخشی دارند شناسایی کنند البته الان تعدادی از این بیماران تحت پوشش بهزیستی هستند و خدمات دریافت می‌کنند.

وی تصریح کرد: این وعده را می‌دهم که در بودجه ۱۴۰۱ حتماً مسئله تأمین بودجه لازم برای تحت پوشش قرار دادن بیماران نادر که احتیاج به خدمات توانبخشی دارند تأمین کنیم.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: سازمان تأمین اجتماعی آمادگی کامل دارد که مصوبات شورای عالی بیمه در خصوص تحت پوشش قرار دادن درمان این افراد را به صورت کامل اجرا کند.

وی درباره زمان برگزاری جلسه شورای عالی بیمه هم افزود: ریاست شورای عالی بیمه با وزیر بهداشت است او موافق این کار است و ما هم به عنوان عضو کاملاً موافق هستیم و امیدواریم در هفته آینده این جلسه برگزار و طبیعتاً باید دستورالعمل‌هایی تهیه شود و به محض ابلاغ دستورالعمل‌ها، اجرا خواهیم کرد.

۴۷۲۳۳

مقاله اصلی

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.