مجله زیبایی و سلامت
0

لزوم رعایت هر چه بیشتر پروتکل‌های بهداشتی در فصل سرما

بازدید 1

لزوم رعایت هر چه بیشتر پروتکل‌های بهداشتی در فصل سرما

لزوم رعایت هر چه بیشتر پروتکل‌های بهداشتی در فصل سرما

ایسنا نوشت:سرپرست معاونت امنیتی انتظامی استانداری تهران بر لزوم رعایت هر چه بیشتر پروتکل های بهداشتی همزمان با آغاز فصل سرما تاکید کرد.

محسن نائبی در جلسه ستاد مقابله با کرونا استان تهران گفت: بر اساس آماری که در جلسه ارائه شد، وضعیت نسبت به هفته گذشته به شکلی پیش رفته که روند کاهشی آمارها ادامه داشته است. امیدواریم با توجه به شروع فصل سرما آمادگی لازم را داشته باشیم تا این روند کاهشی در آمار بستری ها و فوتی ها ادامه داشته باشد.

وی افزود: تعداد مراجعان برای واکسیناسیون از وضعیت خوبی برخوردار است و در حقیقت عزم جدی برای تحقق اهداف پیش بینی شده در حوزه واکسیناسیون شکل گرفته است. از همه کسانی که تاکنون واکسن دریافت نکرده اند، درخواست می کنیم هر چه سریعتر برای دریافت واکسن به مراکز تزریق واکسن مراجعه کنند.

نائبی تاکید کرد: بر اساس آمار ارائه شده درصد زیادی از آمار بستری ها و فوتی ها مربوط به کسانی است که واکسن دریافت نکرده اند. لذا نیاز است که به این موضوع توجه جدی داشته باشند.

سرپرست معاونت امنیتی انتظامی استانداری تهران در بخش دیگری از صحبت های خود در خصوص رعایت پروتکل های بهداشتی گفت: آمار ارائه شده در این زمینه در جلسه امروز نشان داد رعایت پروتکل ها مورد توجه است اما آنطور که مطلوب ماست، رعایت نمی شود. بی تردید اجرای شیوه نامه ها در تمام زمینه ها باید در دستور کار شهروندان قرار بگیرد. به این ترتیب رعایت فاصله فیزیکی، استفاده از ماسک و عدم شکل گیری تجمعات باید در دستور کار همه آحاد جامعه قرار گیرد. بی تردید شروع سرما می تواند به عنوان نکته ای قابل توجه زمینه رعایت بیشتر پروتکل ها را فراهم کند تا روند کاهشی آمارها قطع نشود.

۲۳۵۲۳۳

مقاله اصلی

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.