مجله زیبایی و سلامت
0

تست pcr بیمه‌شدگان تامین اجتماعی رایگان می‌شود؟

بازدید 1

تست pcr بیمه‌شدگان تامین اجتماعی رایگان می‌شود؟

تست pcr بیمه‌شدگان تامین اجتماعی رایگان می‌شود؟

ایسنا نوشت: مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درخصوص نسخه الکترونیکی گفت: نسخه الکترونیکی یک تغییر رویکرد و بخشی از مشکلات آن طبیعی است، اما اکنون حدود ۹۹ درصد نسخه الکترونیکی اجرایی شده و یک درصدی هم ممکن است مشکلاتی باشد اما محکم پای کار نسخه الکترونیکی ایستادیم.

میرهاشم موسوی در حاشیه بازدید از نمایشگاه فعالیتهای سازمان بهزیستی کشور و شیرخوارگاه شیبر بیان کرد: سال گذشته برای بیمه تکمیلی بازنشستگان سهم سازمان ۳۰ درصد بود و ما علی رغم اینکه مشکلات مالی هم داریم، تلاش کردیم سهم بیمه تکمیلی سازمان که به بازنشستگان کمک می‌کند را به ۵۰ درصد برسانیم.

احتمال رایگان شدن تست pcr بیمه‌شدگان در مراکز غیرملکی تامین اجتماعی

وی در پاسخ به این سوال که تست pcr هم به طور کلی رایگان شد؟ گفت: تست pcr در مراکز ملکی و درمانی خودمان رایگان بود و همینطور هزینه هایی که برای بستری شدگان در مراکز ملکی به خاطر کووید_۱۹ بود رایگان بود. بالغ بر ۵۰۰۰ میلیارد تومان تاکنون در رابطه با کووید ۱۹ هزینه درمان داشتیم. در مراکز غیرملکی براساس استانداردهایی که قرار بود وزارت بهداشت اعلام کند، احتمالا امروز هم در هیات دولت این موضوع در دستور کار است و رایگان می‌شود.

موسوی در خصوص همسان سازی حقوق بازنشستگان نیز خاطرنشان کرد: همسان سازی حقوق بازنشستگان اجرا شده و مسیری که در گذشته بوده را جلو می‌بریم و تاکنون مشکل خاصی نبوده است. از بیستم که پرداختیهای ما شروع می‌شود تا پایان ماه پرداختی‌های مان به موقع انجام می‌شود.

تامین اجتماعی در مسیر الکترونیکی کردن اسناد پزشکی

مدیرعامل تامین اجتماعی درخصوص نسخه الکترونیکی نیز اظهار کرد: نسخه الکترونیکی یک تغییر رویکرد است لذا بخشی از مشکلات آن طبیعی است؛ اما اکنون حدود ۹۹ درصد نسخه الکترونیکی اجرایی شده و یک درصدی هم ممکن است مشکلاتی باشد اما محکم پای کار نسخه الکترونیکی ایستادیم. حتی به مسیری می‌رویم که رسیدگی به اسناد پزشکی هم الکترونیکی شود و قواعد الکترونیکی و موتور قواعد هم کم کم بالا بیاید تا رویکردی که در سنت نسخه نویسی بوده، کنار رود.

پوشش بیمه‌ای تمامی کارگران ساختمانی در صورت تصویب نمایندگان مجلس

موسوی در ادامه در پاسخ به سوالی در خصوص بیمه کارگران ساختمانی اظهار کرد: در خصوص بیمه کارگران ساختمانی ضرایبی که قبلا بوده، آن ضرایب دقیق محاسبه نشده بود و محاسباتی که ما داشتیم حدود ۱۲ هزار میلیارد تومان از زمان اجرا تاکنون کسری منابع بوده است. اصلاح ماده ۵ در مجلس صورت گرفت و کمیسیون تایید کرده است. ان شاالله به صحن خواهد رفت و ما سقفی به نام بیمه کارگران ساختمانی برای استانها نخواهیم داشت و با این ضرایب و تغییری که اتفاق افتاده، همه کارگران ساختمانی تحت پوشش قرار خواهند گرفت.

داروهای بیماران ای‌بی رایگان شد

موسوی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این که چتر حمایتی بیمه‌ داروها تغییری نکرده است، گفت: در چند روز گذشته که در شورای عالی بیمه جلسه داشتیم بعضی از داروهای بیماری‌های خاص تحت پوشش بیمه قرار گرفته‌اند. برای بیماری ای بی رایگان شد و فرایند آن طی می‌شود.

۲۳۵۲۳۵

مقاله اصلی

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.