مجله زیبایی و سلامت
0

بازگشایی مدارس متوسطه دوم در اصفهان از اواسط آبان ماه

بازدید 1

بازگشایی مدارس متوسطه دوم در اصفهان از اواسط آبان ماه

بازگشایی مدارس متوسطه دوم در اصفهان از اواسط آبان ماه

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان با تاکید بر اینکه تزریق واکسن برای دانش آموزان اجباری نیست،گفت: قرار است که از آبان ماه با توسعه واکسیناسیون مدارس در شهرها هم با رعایت پروتکل های بهداشتی و به صورت محدود بازگشایی شود.

آذر کیوان امیرپور در گفت‌وگو باخبرنگار خبرآنلاین در خصوص روند واکسیناسیون دانش آموزان اظهار داشت: واکسیناسیون دانش آموزان ۱۲ تا ۱۸ سال در سطح استان اصفهان در حال انجام است و تا روز گذشته از حدود ۴۸۸ هزار دانش آموز اصفهانی ۳۰۰ هزار نفر واکسن زده‌اند که بالغ بر ۶۲ درصد از دانش آموزان دوز اول واکسن کرونا را دریافت کرده اند.

وی افزود: برای دانش آموزان شش تا ۱۲ سال فعلاً مسئله‌ای مطرح نبوده و تصمیم نهایی به تصمیم وزارت بهداشت و مطالعات جهانی بستگی دارد.

واکسن همچنان اجباری نیست
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان با تاکید بر اینکه تزریق واکسن برای دانش آموزان اجباری نیست، ادامه داد: قرار است که از آبان ماه با توسعه واکسیناسیون مدارس در شهرها هم با رعایت پروتکل های بهداشتی و به صورت محدود بازگشایی شود.

وی اضافه کرد: تا پایان مهرماه واکسیناسیون دانش آموزان به اتمام می رسد و پس از طی کردن دو هفته ایمنی از اواسط آبان ماه مدارس متوسطه دوم بازگشایی می شود.

امیرپور بیان کرد: شهرستان های بوئین میاندشت، فریدن، زواره، اردستان، نطنز بیشترین پوشش واکسیناسیون دانش آموزان را داشته اند.

وی اعلام کرد: بیش از ۸۵ درصد معلمان واکسن کرونا را دریافت کردند و همچنین دانش آموزان در شهرهای کوچک هم بالای ۸۰ درصد واکسن دریافت کرده اند.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: امیدواریم اولیا به سیستم وزارت بهداشت اعتماد کنند و واکسیناسیون را جدی بگیرند، در تاریخ نیز همواره از این مخالف‌ها با واکسن‌ها وجود داشته اما همه بیهوده بوده است.

48

مقاله اصلی

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.