مجله زیبایی و سلامت
0

اجرای پزشک خانواده و نظام ارجاع از اهداف مهم بیمه سلامت است

بازدید 1

اجرای پزشک خانواده و نظام ارجاع از اهداف مهم بیمه سلامت است

معاون بیمه و خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت ایران، پوشش همگانی، سامانه الکترونیک، اجرای برنامه پزشک خانواده و نظام ارجاع بیمه‌ای و خرید راهبردی را از اهداف مهم سازمان بیمه سلامت برشمرد.

– اخبار اجتماعی –

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان باشگاه خبرنگاران پویا؛ مهدی رضایی با اشاره به اینکه بدون تردید بیمه یک ضلع از سه ضلع ارکان نظام سلامت و خدمت‌رسان به مردم است و همکاری سه‌جانبه با دو ضلع دیگر یعنی ارائه‌دهندگان و گیرندگان و سیاست‌گذاران توامان می‌تواند حداکثر کارایی و تاثیرگذاری مطلوب را داشته باشند، اظهار داشت: برنامه‌های سازمان مبتنی بر اسناد بالادستی است که برمبنای برنامه‌های 5 ساله کشور و قوانین سالانه بودجه تعریف و تنظیم می‌شود. ما بر سه برنامه مهم، تمرکز داریم که پوشش همگانی خدمات بیمه‌ای هدف نخست و سامانه الکترونیک و ارائه خدمات در این بستر هدف دوم سازمان محسوب می‌شود.

معاون بیمه و خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت ایران، با بیان اینکه استان کرمان از استان‌های پیشتاز و مطرح کشور در حوزه خدمات الکترونیک است، افزود: هدف سوم، اجرای نظام ارجاع پزشک خانواده شهری است که یکی دیگر از برنامه‌های سازمان است در سایر بخش‌ها نیز برنامه‌های خوبی داریم که باید با همکاری دانشگاه‌های علوم پزشکی ونظام پزشکی اجرایی شوند.

وی تاکید کرد: خرید راهبردی از دیگر مباحث مهم است که امیدواریم در سال 1401 بتوانیم این هدف را اجرایی کنیم و امیدواریم استان کرمان با زیرساخت‌های مناسبی که فراهم کرده و بستر همکاری بین بخشی در این موضوع هم پیشتاز باشد.

توصیه‌های دارویی طب سنتی در کرونا در حال تدوین است خطر مقاومت ویروس کرونا به درمان در پی استفاده از داروی ضدکرونا احتمال تولید و تجویز داروی ضدکرونای "مولنوپیراویر" در ایران/ شرایط تزریق دوز سوم واکسن کرونا

انتهای پیام/

مقاله اصلی

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.